JeePas

ست زمستانی اسپرت با ژاکت بافتنی(خانوم ها)

برای این روزهای سرد باید به فکر ست‌های زمستانی باشید، حتما تا حالا هم به فکر یک ژاکت بافتنی بود‌ه‌اید. من برای امروز یک ست با ژاکت بافتنی که کاربرد بسیاری دارد و با اکثر بلوزها ست می‌شود را انتخاب کرد‌ه‌ام. به عکس زیر نگاه کنید و جزئیات را مطالعه کنید…
 

بلوز ابریشمی گلدار:


این بلوز با طرح گل را شما در طرح‌های مختلف و زیبای دیگر نیز می‌توانید تهیه کنید. این بلوز آستین سه ربع را با شلوار جین و شلوارهای پاچه گشادی که امسال یکی از مدترین مدل‌‌هاست نیزمی‌توانید ست کنید.
اگر شما اندام کوچک یا متوسطی دارید این بلوز شیک را با یک شلوار جین تنگ و کفش‌های پاشنه بلند ست کنید. یقه بلوز چون باز است حتما یک گردنبند ظریف تا وسط سینه بیاندازید.
اگر اندام درشتی دارید می‌توانید از این مدل بلوز استفاده کنید اما شلوار گشاد راسته انتخاب کنید تا بدنتان را متناسب نشان دهد. یک کیف بزرگ هم در دست بگیرید ظاهر شما کامل خواهد شد.
 

 
 
 

ژاکت بافتنی بژ رنگ:


این ژاکت بافتنی برای قفسه لباستان در پاییز و لباس لازم است. این ژاکت با رنگ خنثایی که دارد با هر لباسی ست می‌شود. این مدل برای ست کردن با بلوزهای آستین بلند بسیار مناسب است. این مدل ژاکت با پیراهن‌های تا روی زانو هم ست می‌شود.
این مدل ژاکت را اگر خواستید برای خود تهیه کنید حتما از کامواهای پشمی اعلاء در رنگ کرم، سفید، خاکستری یا قهوه‌‌ای کمرنگ استفاده کنید، تا بتوانید با همه رنگ بلوز آن را ست کنید.
 

 


 
 


کیف:
 
یک کیف براق کلاسیک کرم رنگ برای قفسه لباس همه خانم‌های شیک‌پوش لازم است. این کیف زیبا همه وسایل مورد نیاز شما را در خود جای می‌دهد. رنگ کرم با همه لباس‌های شما ست می‌شود.
البته می‌توانید رنگ کیفتان را با رنگ بلوزتان ست کنید. مثلا با بلوز ابریشمی که برایتان شرح دادم کیف قرمز و شکلاتی هم انتخاب خوبی است.
 

 

چکمه :


اگر برای یک مهمانی عصرزمستانی دعوت شده‌اید ست امروز را با یک چکمه یا کفش پاشنه بلند براق رنگ روشن خاکستری، قهوه‌ای روشن یا رنگ روشنی که با لباس‌هایتان در یک هارمونی است، کامل کنید.
 

 
 


  • توصیه ویژه: اگر اندام متوسط یا کوچکی دارید ست امروز را با یک شلوار جین پاچه تنگ ست کنید اما اگر پایین تنه شما بزرگ است، شلوار پاچه گشاد با رعایت هارمونی رنگ بین بلوز و ژاکتتان بپوشید.

  • چون آستین بلوز شما سه ربع است برای ظاهری اسپرت از دستبندهای فانتزی با آویز می‌توانید استفاده کنید.

funpatogh . com

مطالب مرتبط با ست زمستانی اسپرت با ژاکت بافتنی(خانوم ها)


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.