JeePas

۵ تا از عجیب ترین زایمان های دنیا!!!!

۵ تا از عجیب ترین زایمان های دنیا!!!!
مادر بیشترین قل های زنده مانده در یک زایمان ( ۸ قلو )

نادی سلیمان که در تلویزیون آمریکا معروف به اکتامام ( مادر هشت تایی) شد، زنی آمریکایی است که در ژانویه ۲۰۰۹ هشت بچه خود را سالم به دنیا آورد.

جوان ترین مادر دنیا ( ۵ سالگی )


در شهر کوچک پیسکو در پرو زنی سرخپوست از کوهپایه های آند با دختر کوچک خجالتی ای به بیمارستان مراجعه کرد. شکم کودک به شدت برآمده بود. زن به دکتر جرالدو لوزادو گفت که روح شیطانی در بدن دختر نفوذ کرده ولی دکتر با معاینه لینا دختر کوچک به شدت متعجب شد زیرا دریافت که کودک پنج ساله هشت ماهه حامله است . دکتر کودک را با خود به لیما پایتخت پرو برد و به سایر متخصصین نیز نشان داد و یک ماه در ماه مه ۱۹۳۹ لینا از طریق سزارین کودک پسری با وزن ۲٫۷ کیلوگرم به دنیا آورد. نام کودک را به خاطر دکتری که به دختر کوچولو کمک کرده بود جرالدو گذاشتند. جرالدوی کوچک همیشه فکر می کرد که لینا خواهر اوست، ده سال بعد وی دریافت که لینا خواهرش نیست بلکه مادرش است.

پیرترین مادر دنیا که برای اولین بار حامله شد ( ۷۰ سالگی )

میت راجو لوهان زن ۷۰ ساله ایی که در سال ۲۰۰۸ برای اولین بار کودک خود را به دنیا آورد. او بعد از زایمان گفت که ۴۰ سال برای این کودک صبر کرده و تصمیم دارد که برای سه سال فقط شیر خود را به کودک بدهد.

مادری با بیشترین تعداد زایمان ( ۶۹ کودک )

والنتینا واسیلوا از روسیه صاحب ۶۹ فرزند در طی ۲۷ زایمان شد. وی صاحب ۱۶ دوقلو ، ۷ سه قلو و چهار چهار قلو در طی ۲۷ زایمان شد. لیویا ایوانز ۴۴ ساله رومانیایی الاصل کانادایی رکورد بیشترین فرزند به دنیا آمده از یک زن را که دوقلو یا سه قلو نباشند را داراست. وی صاحب ۱۸ فرزند در ۱۸ زایمان است.

اولین مردی در دنیا که مادر شد !!

توماس بیتی، به عنوان یک مونث به دنیا آمد، ولی ارگان های یک مرد را نیز داشت. بعد از عمل جراحی و درمان های هورمونی، اولین مردی بود که به مادر تبدیل شد. توماس، ۳۴ ساله، قانونا یک مرد است، ولی اندام های تناسلی زنانه اش را نگه داشته است. وقتی ۱۰ سال پیش برای تغییر جنسیت خود عمل کرد، خبر داغ جهان شد و وقتی که ۲۹ جون نوزاد دختری را به دنیا آورد لقب مرد حامله به او داده شد. بعد از زایمان، مانع شد تا هورمون تستسترون مردانه او را به میزان طبیعی خود برگردانند، چون او مایل بود یک بچه دیگر نیز به دنیا بیاورد. همسر توماس، نانسی ۴۶ ساله به خاطر اینکه قبلا رحم خود را درآورده بود، توانایی باردار شدن نداشت. برای همین توماس خودش خواست که بچه را به دنیا بیاورد.

مطالب مرتبط با 5 تا از عجیب ترین زایمان های دنیا!!!!


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , ,
  • نوشته: mahshid
  • تاریخ: ۲۱ فروردین ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.